top of page

 GAYRİMENKUL

EKİP Yönetim Danışmanlık” sadece birlikte çalıştığı kişi ve kurumlar, üye olanlar için, ÖZEL/KUPON Gayrimenkul Danışmanlığı hizmeti vermekte.

Tüm zamanlarda, özellikle ekonominin olumsuz seyrettiği durumlarda, bir cankurtaran olması veya yaşamsal özel korunaklı ortamlarımız, yatırımlarınız için, her dönemde ülkemizde önemini koruyan maddi veya manevi bir değer.

Gayrimenkul / Emlak önemli bir iş ve yatırım aracı. Sektörde yaygın olarak bu işi sürdürmekte olanlar olduğu gibi, bir kısmında daha dar emlak konularında yoğunlaşanlar var.

Ancak “EKİP Yönetim Danışmanlık” Gayrimenkul Danışmanlığında FARKLI bir uygulama içinde.

· Proje, Yatırım, Satım, Alım konularında, SADECE Yönetim/Danışmanlık çalışması yaptığı kişi/kurumlara, üyelere HİZMET VERİYOR.

· Sadece ONLARA AİT olan gayrimenkullerden portföy oluşturuyor.

· Bu hizmeti vereceği kişi / kurum özellikle üyelerde seçici oluyor, gerektiğinde yeterli portföy olmaması gerekçesi ile hizmet vermiyor.

· Tam bir GİZLİLİK içinde araştırma ve buluşturmaları yürütüyor.

· Bilgileri, arayışları KODLAM ve ÜYELİK ile sürdürüyor.

· Gayrimenkul / Emlak sektörü ile BİLGİ, İŞ PAYLAŞIMI YAPMIYOR.

· FIRSATLARI izliyor, bir özel bilgi merkezi yaratıyor, sadece üyeleri ile ve taleplere göre SINIRLI paylaşıyor. Yaygınlaştırmıyor, bir görüşme sonlanmadan, bir diğer görüşme başlatmıyor.

· REKLAM, ilan vermiyor (İş Sahibinin özel yazı izni dışında).

· Bir SATICI, bir ALICI, bir BİZ paylaşıyoruz, her gelişme başlangıcında Gizlilik Sözleşmesi ve önemli yükümlülükler getiriyoruz.

bottom of page