top of page

SİTE KULLANIM KOŞULLARI

 

Lütfen Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.com)’u kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

 

1) Kullanıcının yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uymayan ifadeleri içeren ve T.C. yasalarına aykırılık teşkil edecek bilgileri siteye kaydetmesi, göndermesi, site üzerinden üçüncü kişilerle paylaşması yasaktır. Aksi halde Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.comyasal haklarını saklı tutar.

 

2)Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.com) kendi ürettiği içeriklerden bizzat sorumlu olduğu gibi kullanıcı(lar) tarafından üretilen, yayınlanan, paylaşılan içeriklerden 5651 sayılı kanun 5. maddesi kapsamında hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

 

3) Kullanıcının TCK. Madde 243 “Bilişim Sistemine Girme Suçu” hilafına hukuka aykırı olarak Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.comsistemine girmesi ve orada kalmaya devam etmesi, tüm hakları Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.com)’a ait yazılım vb. fikri materyalleri kopyalaması, TCK Md. 244 “Sistemi Engelleme, Bozma Verileri Yok Etme Veya Değiştirme” suçu kapsamında Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.com) sisteminin işleyişini bozması, engellemesi, sistemdeki verilere erişimi engellemesi, bozması, izinsiz veri yerleştirmesi vb. ve TCK Md. 245 “Banka veya Kredi Kartlarının Kötüye Kullanılması” gibi Avrupa Siber Suç Sözleşmesi’ne de aykırılık teşkil edecek eylemleri

Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.com)sistemi üzerinde işlemesi veya teşebbüsü yasaktır. Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.com) eylemleri işleyen veya teşebbüs edenler hakkında cezai ve hukuki yollara başvurma haklarını saklı tutmaktadır.

 

4) Kullanıcı, siteye göndereceği / paylaşacağı içeriklerin üçüncü kişilerin ve kurumların kişilik hakları ile T.C.  Kanunları ve uluslararası anlaşmalar ile koruma altına alınan diğer haklarını ihlal etmesi halinde; ayrıca telif haklarını ihlal eden, müstehcenlik içeren, hakaret, küfür, küçük düşürücü ifadeler barındıran içeriklerin gönderilmesi; ayrıca

Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.com) hizmetlerinin ve servislerinin amacını aşan bir şekilde kullanılması halinde, Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.com) hizmetleri derhal durdurma, ilgili içerikleri yayından çıkarma ve üyelik iptal etme hakkına sahiptir.

 

Ayrıca bu durum TCK “Hürriyete Karşı Suçlar”, “Şerefe Karşı Suçlar”, “Özel Hayata ve Hayatın Gizli Alanına Karşı Suçlar”, “Genel Ahlaka Karşı Suçlar” başlıklı bölümlerinde ve ilgili diğer bölümlerinde düzenlenen hakaret, tehdit, müstehcenlik ve oluşturulan içeriğe göre çeşitlenecek diğer ilgili suçlar bakımından sorumluluk doğuracaktır. Ek olarak bu türde içerikler yönündenEkip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.com)’un ve üçüncü kişilerin 5651 S. Kanun madde 9 kapsamında hakları saklıdır.

 

Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.com)’un dosya paylaşımı talep ettiği mecralarda 3. Taraf hizmet ve hizmet alanlarından kaynaklı güvenlik ve gizlilik sorunlarından ya da hatalarından Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.comsorumlu değildir.

 

5) Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.com) verdiği servislerin kesintisiz ve hatasız ilerlemesi için gerekli çalışmayı yapacak ve önlemleri alacaktır. Ancak internet erişim hizmeti veren servis sağlayıcıların sistemlerinde ve  3. Taraf hizmet sağlayıcılarından kaynaklı meydana gelebilecek aksaklıklar, sistem bakımları ve mücbir nedenler gibi durumlarda

Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.com) hizmetleri de etkilenebilir. Doğrudan müdahale yetkisi olmayan bağlantılı servis arızaları ve hataları için Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.com) sorumluluk kabul etmemektedir.

 

6)Sitemizde Https ve SSL Sertifikalı güvenlik önlemleri alınmıştır. Bu güvenlik protokolleri güncel tarayıcılardan alınabildiği için eski ve aşağıda belirtilen tarayıcı güvenlik protokolleri uyumluluk bilgilerine uyulması gerekmektedir. Aksi takdirde güvenlik açısından

Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.com) sorumluluk kabul etmemektedir.

 

Desteklenmeyen tarayıcılar şunları içerir:

6 yaşından büyük Google Chrome sürümleri

7 yaşından eski Internet Explorer sürümleri

2.0'dan eski Firefox sürümleri

2.1'den eski Safari sürümleri

Windows XP'de Internet Explorer'ın tüm sürümleri

 

Desteklenmeyen mobil tarayıcılar şunları içerir:

4.0'dan eski bir iOS sürümünde çalışan Safari tarayıcıları

3.0'dan daha eski bir sürümde çalışan Android tarayıcılar (Honeycomb)

7'den eski bir sürümde çalışan Windows Phone tarayıcıları

 

7) Sitede virüs koruma sistemleri bulunmaktadır. Dosya paylaşımları, aktarımlar, gönderimler virüs taramasından geçmektedir. Taramalarda virüs tespit durumlarında veriler, dosyalar, paylaşımlar ve gönderimler hemen silinmektedir. Bu yüzden kullanıcıların yaşayacağı veri, bilgi kayıplarından Ekip Yödan Ltd. Şti. (www.ekiyonetim.com) sorumluluk kabul etmemektedir. Dosya paylaşım ve gönderim öncesi ve sonrası virüs taraması şiddetle önerilmektedir.

 

8) Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.com) yukarıda bulunan koşulları, değişen yasa ve durumlara göre dilediği zaman çevrimiçi yayınlamak şartı ile değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

 

9)Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.comservislerinden yararlanma, bilgi/belge gönderimi Kullanıcı(lar) ile Ekip Yödan Ltd. Şti.  (www.ekiyonetim.com) arasında vekil – müvekkil  ilişkisi kurulduğu anlamına gelmemektedir.

 

Yukarıda sunulu kullanım kuralları, kullanıcının siteye girerek içeriklerden ve servislerden yararlanmaya başlaması ile kabul edilmiş sayılır. Kullanım şartlarını kabul etmeyen kullanıcının siteyi ve servisleri kullanmaması gerekmektedir.

bottom of page