top of page

HAKKIMIZDA

 

“EKİP Yönetim Danışmanlık”, BAŞARI’ya, farklı deneyim ve yaklaşımların, uzmanlaşmış bilenlerin bir araya gelmesi ile, çok daha kolay ve güvenli ulaşılacağına inanıyor. Bu nedenle, şirketimize “EKİP” adını verdik. Düşüncemizi tam ifade ediyor.

 

“EKİP” sadece bilgi, deneyim gibi özelliklerin buluşması ile oluşmuyor. Bir o kadar da; heyecan, beraberlik, dayanışma, güven, gibi değerleri de içinde taşıdığında gerçek manasını buluyor.

 

Şirketimizin kurucuları ve yapısında tam zamanlı ve sektörünüz konusunda Çözüm Ortaklarımız; İşletme, Endüstri, Finansman/Mali, Bankacılık, Hukuk, Kamu/Yerel İdareler, Halkla İlişkiler, Pazarlama, Sektör Uzmanlarından oluşan ekiplerimiz, önce gerçekleri ortaya çıkarıyor, sonra da sizin amacınız ve yararınız yönünde sonuçlarda yoğunlaşıyor.

 

Yola çıkarken, engellerinizde veya hedeflerinizde, zaten var olan özelliklerinize, yeni ve farklı katkılarla, gücünüzü, başarınızı arttırmak veya zor dönemlerinizde birlikte olmak istiyoruz. Çok net: İyi günde de, kötü günde de katkılarımız olacaktır.

 

SİZ; mutlaka ama mutlaka ilk söz ve son karar sahibisiniz. Bu amaçlar veya bu sonuçlarda sizin bilgileriniz, deneyimleriniz, kararlarınız belirleyici oldu. Siz işlerinizin kültürüne, ruhuna, herkesten fazla sahipsiniz. Ancak:

 

UZMANLIK; günümüzde hızla gelişen, değişen bilgi ve uygulamalar, artan rekabet vb. nedenlerle, gerekliliğini bildiğimiz ancak başvurmadığımız veya başvurmakta geciktiğimiz bir etken. Günümüzde, hele, hele yakın gelecekte, söz ve başarı, uzmanların, uzmanlarla çalışanların olacak. Siz ve Uzmanlar.

 

BİZ, “EKİP Yönetim Danışmanlık”; hizmet konularında ekiplerimizle, konunuza özgü uzmanları bir masada toplayan, Yönetim-Danışmanlık şirketiyiz. Sadece söz/rapor üretmiyor, sahada aktif olarak, istediğiniz yerde, gerekirse tam ortasında,  yanınızda yer alıyoruz.

 

Özel bir imzamız var.

TÜRSEN ailesi olarak, beraberliğimizin bir kader paylaşmak olduğuna inanıyoruz, imzamızı atıyoruz.

 

M. Alp TÜRSEN – DUYGU KAYA

 

EKİP Yönetim Danışmanlık Ltd.Şti

bottom of page