top of page

GAYRİMENKUL DEĞERLEME

Gayrimenkuller, kişiler ve şirketler açısından mali değeri olan varlıklar. Parasal piyasalardaki artışlar, ekonomik gelişmeler, nüfus artışının yarattığı, barınma gibi talepler, tarımsal kullanımlar, yatırım aracı olması, vb. nedenlerle sürekli önemli, değerli.

GAYRİMENKUL DEĞERLEME

Satım, Alım, Paylaşım gibi nedenlerle, gayrimenkullerin GERÇEK DEĞERLERİ konusunda, taraflar arasında bir mutabakat çok zor. Bu nedenler, gerçek değerin tüm faktörler (İmar Planları veya muhtemel gelişmeler, çevre, altyapı, üst yapı değerleri, talep, emsaller vb.) gözetilerek belirlenmesi bir uzmanlık, o uzman/uzmanlara da güven duygusu gerektiriyor.

 

Detay bilgi ve belgelerin, yerleşim, kullanım özelliklerinin belirlenmesi sonrası hazırlanan GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORLARI, size yol gösterici oluyor. Pahalılık, ucuzluk, haksızlık en aza iniyor. Adil Alım / Satım veya paylaşım sağlanıyor.

“EKİP Yönetim Danışmanlık” kendi yetkili ve uzman ekipleriyle Değerleme Raporları hazırlıyor veya “Konuya Özel Lisanslı” Uzman Gruplarıyla da birlikte gerçek piyasa değerini ortaya koyuyor.

Değerleme Raporları, yasal hak arayışlarında yol gösterici, dayanak, DELİL olarak da özel bir önem taşıyor.

bottom of page