top of page

PROJE DANIŞMANLIĞI

 

Her şey bir fikir ile başlıyor. Fikrin geliştirilmesi, proje öncesi fikri ve teknik alt yapısı yönünde toplanan ön bilgiler, belgeler, gözlemler, ön incelemeler, sorup, soruşturmalar ve HAYDİ PROJE ZAMANI.

 

“EKİP Yönetim Danışmanlık” sizin fikrinizi ve amaçlarını gerçekleştirmede, oluşturduğu SİZE ÖZEL UZMAN EKİP - TAKIM ile yanınızda yer alıyor.

 

ÖRNEKLERSEK, hedef projenizin Sağlık olduğunu varsayalım. Masada “Gayrimenkul, Eğitimci, Yatırım, Finansman,  Halkla İlişkiler, Kontrol Mühn., Hukukçulardan oluşan Ekip / Takım,  EN BAŞTAN BAŞLIYOR. Sağlık sektörü genelde ve bölgesel özelde yapılan analizlerle (hekim, hasta, personel, teknoloji vb.)  ortaya konuyor.

 

Yatırım için doğru kamu veya özel araziler, uzmanlıklar-bölümler, yatırım ve işletme maliyetleri, bunların kaynakları, temini, yapılar için, satın alma - imar- kamulaştırma - kamusal tahsis olanakları, yapı projelendirme, ruhsatlandırma, bakanlık ve mevzuat ilke-hükümler, teşvikler, mevcut ve olası başkaca yeni rakipler.

 

Ekip / Takım sizin için ve sizin amacınız, olanaklarınız, başarınız için DÖNEMSEL olarak çalışıyor. Bağlantılı, organize ve deneyim paylaşımlı EKİBİMİZİN BİLGİ, YORUM VE ÖNERİLERİ SİZİ ÇOK DAHA GERÇEKÇİ, GÜVENLİ KARARLAR vermenizi sağlıyor.

bottom of page